Любінець Назарій

Любінець Назарій – народився 29 березня 1991 року в м. Бурштин, Івано-Франківська область. У 2002 році вступив в музичну школу по класу акордеон, де першою вчителькою стала С.П Мельник. Вже із перших занять на акордеоні Назарій розумів, що акордеон стане справою всього його життя. В 2007 році музикант стає переможцем на конкурсі “Юні таланти” м. Івано-Франківськ. Цього ж року вступає в музичне училище ім. С.П. Людкевича по класу Іванця В.П., під керівництвом якого займає 2-ге місце на всеукраїнському конкурсі “Провесінь”, м. Кіровоград (2009р). В 2010 році стає дипломантом “Перших Всеукраїнських Дельфійських ігор”, м. Київ. Роком пізніше знову приймає участь на всеукраїнському конкурсі “Провесінь”, м. Кіровоград, де займає 1-ше місце.P1000095

Цього ж року вступає у Львівську музичну академію ім. М.В. Лисенка по класу Кужелєв Д.О. Навчаючись в академії Назарій продовжує активно приймати участь у різноманітних конкурсах-фестивалях. В 2013 році I-ша премія на міжнародному конкурсі “Internet Music Competition” (Сербія). Цього ж року завойовує Гран-Прі на Всеукраїнському музичному конкурсі-фестивалі “Арт-Домінанта” м. Харків, а також II-гу премію на міжнародному конкурсі акордеоністів “Cita di Lanciano” (Італія). За активну творчу діяльність був нагороджений іменною стипендією ім. Ф. Колеси. В 2011 році будучи вже студентом музичної академії створив акордеонне тріо “Resonance”, до якого окрім Назарія також увійшли Андрійчук Богдан і Володимир Висоцький. За свою п’ятирічну діяльність колектив зумів стати лауреатом всеукраїнських і міжнародних конкурсів. Згодом, в 2014 році, колектив став засновником фестивалю-концерту “Акордеонна осінь”.

Окрім виконавства Назарій активно пише авторські твори як інструментального так і пісенного характеру. У 2013 році його авторська пісня здобула 1-ше місце на конкурсі “Золота октава”. Активно приймав участь у написанні арії до рок-опери “МІФ” у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. В композиторському доробку Назарія окрім декількох десятків пісень, є інструментальні твори, які він активно пише для свого колективу “Resonance trio”. Серед них: “Втрачені мрії”, “Warrior”, “Fly” і “Турболентність”. На даний момент, закінчивши училище і академію з відзнакою, навчається в аспірантурі і активно гастролює з колективом “Resonance trio”.