Богдан Андрійчук

Андрійчук Богдан – народився 22 липня 1993 році в селі Поториця, що на Сокальщині. Із самого малку захоплювався співом і поезією. Згодом вивчав естрадний вокал, в якому зумів досягнути значних результатів, ставши лауреатом всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Ці вокальні навики активно використову.ться в тріо, де Богдан виконує всі нестандартні для тріо вокальні партії, зокрема в творі “Warrior”. Також значну нішу в юні роки музиканта займав драматичний гурток, де він зумів стати переможцем на конкурсі читців поезії Івана Франка в м. Львові. В дитинстві Богдан активно концертував як вокаліст і читець гуморесок. В 10 років вступив у музичну школу по класу акордеон, де його першою вчителькою стала І.В.Караман. Будучи відмінником в загальноосвітній школі згодом перейшов у Сокальську гімназію з поглибленим вивченням математичних дисциплін.

P1000100

Незважаючи на успішність у вивчені точних наук, творчість все ж таки взяла верх. В 2009 році вступає в музичне училище ім. С.П. Людкевича по класу акордеон, в якому переходить під опіку молодого, талановитого викладача В. П. Іванця. Вже на другому курсі зумів зайняти третє місце на всеукраїнському конкурсі “Провесінь” м. Кіровоград. Згодом він ще двічі побував на цьому конкурсі, а саме на третьому і четвертому курсі, де зумів двічі завоювати перше місце. Ще в училищі, разом з ініціатором ідеї акордеонного тріо Любінцем Назарієм, заливає міцний фундамент колективу “Resonance”.

У 2013 році вступає у Львівську музичну академію ім. М.В. Лисенка у клас Кужелєва Д.О. Цього ж року займає перше місце на конкурсі “Cita di Lanciano” (Італія). У 2014 році, разом із колективом “Resonance trio” стає співзасновником концерту-фестивалю “Акордеонна осінь”. На даний момент продовжує навчання в академії і є незмінним оркестровщиком колективу. Хоббі Богдана фото і відео монтаж, навики яких він активно використовує в діяльності колективу.