Біографія

 Тріо “Resonance” – це новий подих у модерному світі інструментальної музики. Талановиті музиканти підкорили не тільки Україну але і Європу. Лауреати міжнародних і всеукраїнських конкурсів активно займаються популяризацією акордеону в Україні.Cover____4

Акордеонне тріo “Resonance” створене у 2011 р. Його лідером і організатором є Любінець Назарій. До складу колективу, окрім Назарія, входять ще два музиканти: Богдан Андрійчук та Володимир Висоцький.
Всі учасники “Resonance trio” є вихованцями Львівської національної музичної академії ім. М.Лисенка, лауреатами міжнародних і всеукраїнських конкурсів.
DSC_4387
Resonance trio – це колектив для якого немає жодних стильових музичних обмежень. Використовуючи виразові засоби акордеону, львівські хлопці максимально наближено передають характер і стиль кожної композиції.
IMG_3588 j
За допомогою самих, власне, акордеонів вони виконують надзвичайно різноманітний репертуар: від диско-музики до року, від авторських композицій до класичної музики. Авторську музику пише Любінець Назарій. Аранжуванням більшості творів з репертуару колективу займається Богдан Андрійчук. Також важливу роль в колективі відіграє Володимир Висоцький, який є чудовим імпровізатором. Колектив побував із концертами по всій Україні та за її межами, зокрема, у Польщі, Німеччині.
DSC_0537
Тріо співпрацює з видатними виконавцями, зокрема: диригентом і композитором Володимиром Рунчаком, гуртом Galicia, Володимиром Іванцем, доцентом ЛНМА ім. М.В.Лисенка Дмитром Кужелєвим, іспанським композитором Gorka Hermosa, лідером гурту “Високий замок” Андрієм Яцківим, студією звукозапису “Zabava records”. Resonance trio випустив перший альбом “Energу of Hearts”, до якого увійшли 11 кращих композицій з їхнього репертуару.