Акордеонна осінь

Акордеонна осінь V44985043_2287484084830808_5750125400118263808_n

Перше акордеонне шоу України від колективу «Resonance trio» на 5 ювілейному фестивалі «Акордеонна осінь». Цього року для вас звучатиме етно музика зі всіх куточків світу. Від українських пісень та мелодій до запальних ритмів ірландської музики, войовничих мотивів кельтських воїнів, самобутнього мелодизму балканських пісень, циганського фламенко, кантрі музики, саамсько-фінського драйву, музики Новозеландських воїнів Маорі а також кращих творів Італії, Угорщини, Молдавії, Іспанії та ін.

Декілька десяток справжніх професіоналів зроблять усе щоб дві години концерту перетворилися для тебе в море позитивних емоцій, вражень і справжнього відпочинку. Окрім цього на вас чекатиме багато сюрпризів, не ординарні інструменти, подарунки з атрибутикою Resonance trio, запрошені зіркові гості і звісно шоу програма!!!
В останні дні осені відчуйтe найкращу музику нашої планети!!!

Акордеонна осінь IV

18 11 А2

Квитки

18 листопада, на сцені Львівської Філармонії, “Перше Акордеонне Шоу” від колективу “Resonance trio”!!!

Драйв, який притаманний цьому колективу, не залишить байдужим жодного слухача. Їхній музиці характерні запальні ритми, неймовірний мелодизм, французький колорит акордеону, різноманітні музичні стилі: від авторської до рок, диско музики. “Resonance trio” може виконати на акордеонах абсолютно все!!!

На концерті будуть представлені композиції з нового альбому “Iron bird”. Разом з колективом ви відчуєте всю атмосферу польоту. Три авторські прем’єри лідера гурту Любінця Назарія, рок музика на акордеонах, поєднання акордеону з електро-музикою і навіть хором.

Не пропустіть!!! 18 листопада 19:00 у Львівській Філармонії перше акордеонне шоу!!! Це буде дійсно цікаво і унікально! Музика, що залишає враження і провокує набіс однозначно не залишить Вас байдужими!

Jesień akordeonowa III

Bilety link

Wideo

Accordion trio “Resonance” Kenny Dorham – Blue Bossa [solo – Volodymyr Vysotskiy] 

Accordion trio “Resonance”. Joseph Kosma – Autumn Leaves. [solo Nazariy Liubinets]

Accordion trio “Resonance”. Bobby Hebb – Sunny. [solo Bogdan Andriychuk] 

Motion trio – Balkan dance 

Eluevitie. Inis Mona

MUZYCY

Taras Kushniruk (gitara)

Ivan Prokudin (perkusja)

Lubchik Moskalyk (trąbka)

Kate Hladiy (śpiew)

Andrew Sumaruk (akordeon)

Arcos Maestro (kwartet smyczkowy)

Aleksander Kulczycki (skrzypce)


Refat Asanov (saksofon)

Oleg Lutsyk (flet)

 

Michael Hanchak (bas)

Jesień akordeonowa II

Jesień akordeonowa I