Акордеонна осінь ІІІ (учасники)

Поступово наближається дата концерту, тому думаємо прийшов час познайомити вас з усіма учасниками проекту “Акордеонна осінь III”. Для того, щоб повноцінно реалізувати цей проект, задіяно понад 40 людей. Ми всім надзвичайно вдячні. Хочеться про багатьох з них розказати, а почнемо із музикантів)) Як сказано в описі події, у проекті задіяно близько 20 одних з кращих музикантів Львівщини і в принципі України. В цьому ви зможете переконатись, ознайомившись з кожним учасником зокрема.

Тарас Кушнірук (гітара) – надзвичайно талановитий музикант, який є переможцем конкурсу “Jazz Guitar Kolo”. Учасник багатьох різноманітних фестивалів, серед яких: “Alfajazz Fest”, “Флюгери Львова”, “Lviv Klez Fest”, “Захід”, “Зашків” та інші. Співпрацював з музикантами: Frank London (володар “Grammy”), гуртом “ShockolaD”, Mark Tokar, Віктор Павлік, Павло Табаков, Олеся Киричук.
Зараз є учасником популярної кавер-групи “Cover Jam”, а також кількох власних джазових проектів.

Іван Прокудін (ударні, перкусія) – ударник, від якого здригається земля)) Подейкують, що під час гри його барабанні палички димляться. У вас буде можливість перевірити це 30 листопада 19:00 на “Акордеонній осені III” в ПК ім. Г. Хоткевича!!! Талановитий музикант, який змусить вас відбивати ногою в такт, ударник, який пройшов 10 років гри на скрипці!!! Співпрацював з Олесею Киричук, Людмилою Ясінською, репером Тарасом Гавриком, грав у багатьох кавер групах. На даний момент є учасником двох проектів: рок-гурт “Гримить” та «Львівський танцювальний клуб».

Любчик Москалик (труба) – учень славнозвісної духової школи Львівської Національної Музичної Академії у м. Львові. Переможець багатьох конкурсів, серед яких: Міжнародний конкурс трубачів ім М. Старовецького та Міжнародний конкурс “Сурми Буковини”. Любчик також є учасником гурту “Дзвони сонця”, з яким дав безліч концертів.

Катя Гладій (вокал) – Людина, яка понад усе любить співати і повноцінно розкривається тільки на сцені. Переможець багатьох конкурсів серед яких: «Майбутнє країни» м.Маріуполь, «Чорноморські ігри» м.Скадовськ, «Доля » м.Київ, «Перлини мистецтва» м. Львів, «Молода Галичина» м.Новояворівськ, “Червона Рута” м.Львів. Також була учасником
Х-фактору (6 сезон).

Андрій Сумарук (акордеон) – талановитий віртуоз – акордеоніст, лауреат міжнародних конкурсів, учасник гурту “Гуцулс”. На своєму рахунку має численні концерти в Україні і за кордоном. Окрім вище перерахованого, разом з військовими із Академії Сухопутних Військ активно веде концертну діяльність в зоні АТО.

«Arcos Maestro» (струнний квартет) – чарівні, тендітні дівчата, які своєю грою можуть запалити будь якого слухача. Всі учасники є учнями славнозвісної скрипкової школи Національної Музичної Академії у Львові. Учасники багатьох концертів, корпоративів. Виступали разом з багатьма відомими людьми шоу-бізнесу, серед яких Юрій Горбунов та ін.

Олександр Кульчицький (скрипка) – учень славнозвісної скрипкової школи Національної Музичної Академії у Львові. Учасник багатьох концертів як в Україні так і за кордоном, зокрема в Польщі. Окрім цього він є учасником Оркестру УНІ. Найбільш улюблені стилі, в яких повноцінно реалізовується Олександр – рок і джаз.


Рефат Асанов (саксофон) – ще однією гордістю проекту “Акордеонна осінь III” є її учасник, саксофоніст – віртуоз Рефат Асанов. Справжній майстер своєї справи. Учень славнозвісної джазової школи Національної Музичної Академії у Львові. Учасник музичного проекту «Mark Tokar Qartet», Окрім безліч концертів в стилі джаз із багатьма відомими музикантами, також приймав участь в майстер класах, серед яких найбільш відомий – Hans Peterson Salentine (труба)

Олег Луцик (флейта) – лауреат багатьох конкурсів, учасник духового оркестру в ЛНМА ім. М.В. Лисенка, а також відомого оркестру «Cantabile Orchestra». Своєю віртуозною грою може здивувати найкритичнішого слухача.

Михайло Ганчак (бас-гітара) – музикант, який переїхав до нас із Ужгорода. Окрім бас гітари добре володіє класичною і електричною гітарою. Підтвердженням цього є його статус – лауреат міжнародного конкурсу. Окрім вище перерахованого, Михайло також був учасником багатьох музичних проектів, серед яких гурт в стилі поп-панк.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *